-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Cudy AP3000D punkt dostępowy WLAN 2402 Mbit/s Czarny
Symbol:
AP3000D 1.0
250.04
250.04
250.04
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.77 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6971690793937 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 10 szt. |
| 6 GHz | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| MIMO | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 2402 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Bluetooth | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przeznaczenie | Biurko, Ściana |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Pobór mocy | 12 W |
| Pobór mocy (max) | 12 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Obsługa PoE | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 183,3 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 309 g |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Kontrola rodzicielska | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Taktowanie procesora | 1300 MHz |
| Głębokość opakowania | 256 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 719,5 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | UTP |
| Adapter PoE w zestawie | Nie |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Dołączone oprogramowanie | Cudy Software |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5,6 dBi |
| Ilość anten | 4 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 260mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci