-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
CyberPower PR750ELCDRT1U zasilacz UPS Technologia line-interactive 0,75 kVA 500 W 6 x gniazdo sieciowe
Symbol:
1318524
1714.64
1714.64
1714.64
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 13.45 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4712364141409 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 150 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 500 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,75 kVA |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP/HTTP |
| Auto-restart | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 30 V |
| Częstotliwość wejściowa | 47/63 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Układ | Rack |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Waga produktu | 17,6 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Ogranicznik | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | PowerPanel Business Edition |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Wtyczka | C14 panel |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 7 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 23 min |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Szerokość | 272mm |
| Długość | 483mm |
| Wysokość | 276mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci