-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czajnik 1,7L 2200W ZCK8011 Zelmer inox
Symbol:
ZCK8011
142.91
142.91
142.91
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908269346752 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Ręczny |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 240mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci