-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czołówka Petzl Tikka Core czarna 450 lm hybrydowa
Symbol:
0007090300048930
226.89
226.89
226.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3342540847026 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Wodoodporność | Tak |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Odpinany pasek | Tak |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Kolor produktu | Zielony |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 1250 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga produktu | 84 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Ilość lamp | 2 |
| Typ lamp | LED |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Moc świetlna (min) | 7 lm |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Moc świetlna (max) | 450 lm |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Odległość wiązki światła (max) | 75 m |
| Odległość wiązki światła (min) | 10 m |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci