-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czołówka trekkingowa Black Diamond Icon 700 - graphite (700 lm)
Symbol:
1706290
379.02
379.02
379.02
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0793661448877 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Wodoodporność | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 7 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 190 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga produktu | 236 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość wiązki światła (max) | 140 m |
| Odległość wiązki światła (min) | 12 m |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci