-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czujka dymu 2030-DSR3 KIDDE
Symbol:
KID-2030-DSR3-PL
77.64
77.64
77.64
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.17 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0047871338733 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ czujnika | Czujnik dymu |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób montażu | Sufit, ściana |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | ABS |
| Diody LED | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ilość baterii | 1 |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 93% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 133mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci