-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czujnik czadu K5CO + czujka dymu 2030-DSR3 KIDDE
Symbol:
KID-DSR-K5-PL
187.58
187.58
187.58
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.38 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0047871339532 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Głośność | 85 dB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ czujnika | Detektor tlenku węgla |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ baterii | AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Temperatura pracy | 0°C ~ +40°C |
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Czujnik dymu | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Diody LED | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Sposób montażu | Sufit, ściana |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Głośność | 85 dB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 93% |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 180mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci