-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czujnik jakości powietrza airSensor BLEBOX WiFi
Symbol:
BLEBOX AIRSENSOR
333.73
333.73
333.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.088 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5900168580084 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość transmisji | 2,4 GHz |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP32 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dokładność pomiaru | 98% |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Zakodowana transmisja | Tak |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 99% |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 77mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób.
• Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia.
• Przechowywać z dala od dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci