-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czytnik E-booków Onyx Boox Go 10,3" 64GB Wi-Fi Szary
Symbol:
6949710309574
1731.26
1731.26
1731.26
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6949710309574 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Pojemność pamięci RAM | 4000 MB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obracanie | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Pojemność baterii | 3700 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wysokość produktu | 4,6 mm |
| Waga produktu | 375 g |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Głębokość produktu | 183 mm |
| Rysik | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia | E papier |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 2480 x 1860 px |
| Kolor | Nie |
| Przekątna ekranu | 10,3" |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 12 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Tak |
| Format kompresji zdjęć | TIFF |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | MOBI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW3 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPTX |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CHM |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DjVu |
| Obsługiwane formaty dokumentów | FB2 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBR |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOCX |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PRC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | CBZ |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPT |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB3 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTML |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Szerokość | 253mm |
| Długość | 203mm |
| Wysokość | 36mm |
Gwarancja:
12 miesięcy
Przekątna ekranu:
10,3"
Rozdzielczość:
2480 x 1860 px
Pamięć RAM:
4 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować czytnika e-Book - ryzyko porażenia prądem.
• Chronić przed wodą i wilgocią - może spowodować uszkodzenie urządzenia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci