-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czytnik e-booków Amazon Kindle 6" 11-generacji B0CP32JG8B 16GB Wi-Fi Czarny
Symbol:
B0CP32JG8B
634.43
634.43
634.43
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.24 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840414619951 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 9 W |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 144 h |
| Wysokość produktu | 157,8 mm |
| Głębokość produktu | 8 mm |
| Szerokość produktu | 108,6 mm |
| Waga produktu | 158 g |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Poziomy skali szarości | 16 |
| Przekątna ekranu | 6" |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW |
| Obsługiwane formaty dokumentów | EPUB |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTML |
| Obsługiwane formaty dokumentów | MOBI |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOC |
| Obsługiwane formaty dokumentów | DOCX |
| Obsługiwane formaty dokumentów | AZW3 |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane formaty audio | AAX |
| Szerokość | 217mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 15mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
6"
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci