-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Czytnik zbliżeniowy kontroli dostępu Hikvision DS-K1107AM czarny
Symbol:
DS-K1107AM
201.14
201.14
201.14
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.217 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6931847150228 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Podstawowy czytnik kontroli dostępu |
| Typ uwierzytelniania | dostęp czip/karta |
| Odległość odczytu RFID | 5 cm |
| Brzęczyk | Tak |
| Częstotliwość RFID | 13,56 MHz |
| Diody LED | Status |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Zakres napięcia DC | 12 V |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Porty RS-485 | 1 |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 57mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci