-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
D-Link AE65U karta sieciowa WLAN 6500 Mbit/s
Symbol:
1319732
410.25
410.25
410.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.021 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069479458 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Antena | Tak |
| Waga produktu | 21 g |
| Szerokość produktu | 83,5 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Wysokość produktu | 14,6 mm |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11be |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6500 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 688 |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 2882 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 84mm |
| Wysokość | 31mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci