-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
D-Link DGS-1100-18PV2 przełącznik sieciowy Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny
Symbol:
100689044
1183.12
1183.12
1183.12
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.413 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069453366 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Standardy EMC | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick, BSMI |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | DC/PoE |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| IGMP snooping | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Emisja ciepła | 125,2 BTU/h |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Obsługa 10G | Nie |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Poziom hałasu | 45,8 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 343695 h |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | cUL, UL, LVD, CB, BSMI |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Prędkość przekazywania | 26,78 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 36 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 16 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 130 W |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci