-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
D-Link DMS-108P/E przełącznik sieciowy Nie zarządzany 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Obsługa PoE Czarny
Symbol:
100608389
1038.52
1038.52
1038.52
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.413 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069476839 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Pobór mocy (max) | 261,02 W |
| Źródło zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 4.62 A |
| Napięcie wejściowe DC | 54 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 753 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Emisja ciepła | 890,6 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 140688261 h |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 40 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 4000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 29,76 Mpps |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 90 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 290 W |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci