-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
D-Link DPP-201 bank mocy 20000 mAh Biały
Symbol:
DPP-201
253.56
253.56
253.56
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.402 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069478741 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kształt | Prostokątny |
| Diody LED | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed przeładowaniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc wyjściowa portu 2 | 65 W |
| Moc wyjściowa portu 3 | 22,5 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Waga produktu | 402 g |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wbudowane radio | Nie |
| Źródło ładowania | USB |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Szerokość | 29mm |
| Długość | 144mm |
| Wysokość | 69mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci