-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
D-Link G530V2 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) 5G Biały
Symbol:
19343587001
1488.96
1488.96
1488.96
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.623 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0790069479083 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie, Status, WPS |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 2,5 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 623 g |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-PSK |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Oprogramowanie do stałych inspekcji pakietów | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 3400 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) |
| Certyfikaty zgodności | PTCRB |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Nie |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Ilość anten | 8 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standard 5G | NR |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 146mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci