-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA LOKÓWKO-SUSZARKA DO WŁOSÓW CLAUDIA EBL015
Symbol:
EBL015
45.17
45.17
45.17
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.635 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299957356 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Średnica główki szczotki | 5 cm |
| Długość produktu | 350 mm |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Suszenie włosów | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 90mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci