-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA MIKSER Z MISĄ BISCOTTI EKM019WB
Symbol:
EKM019WB
49.31
49.31
49.31
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.24 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299964217 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność miski | 2,5 l |
| Funkcje miksera | Zagniatanie |
| Funkcje miksera | Ubijanie |
| Funkcje miksera | Mieszanie |
| Model | Mikser stojący |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ilość prędkości | 7 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | 150 W |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 1,24 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Podwójna trzepaczka | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Mikser w zestawie | Tak |
| Misa | Tak |
| Liczba końcówek w zestawie | 4 |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 192mm |
| Wysokość | 180mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia.
• Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach.
• Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego.
Dane producenta
EDC Poterek Sp. J.
Poznańska 129/133
05-850 Ożarów Mazowiecki
Poland
safety@esperanza.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci