-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA NIANIA ELEKTRONICZNA Z WYŚWIETLACZEM LCD 2.4" JUAN EHM003
Symbol:
EHM003
134.73
134.73
134.73
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.41 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299955215 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączony adapter | Tak |
| Monitoring temperatury | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Aparat fotograficzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Zużycie energii | 200 mA |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Waga transmitera | 83 g |
| Szerokość nadajnika | 5,9 cm |
| Głębokość nadajnika | 11,2 cm |
| Wysokość nadajnika | 1,7 cm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Kołysanki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 260 m |
| Voice Operated eXchange (VOX) | Tak |
| Liczba kołysanek | 8 |
| Funkcja kontroli uśpienia | Tak |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń | 50 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Rozdzielczości wideo | 640 x 480 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Szerokość | 173mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 70mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
2,4"
Rozdzielczość:
320 x 240 px
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci