-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMING Z PODSTAWKĄ NA TELEFON LED RGB BREVA EGC107
Symbol:
EGC107
92.37
92.37
92.37
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.99 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299957813 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba ustawień wysokości | 5 |
| LED RGB | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Długość | 25,5 cm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 2600 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 10 cm |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 3 szt. |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 1200 RPM |
| Ilość portów USB | 2 |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Szerokość | 397mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 287mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty.
• Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci