-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA SUSZARKA DO OWOCÓW I JARZYN APPÉTISSANT EKD004
Symbol:
EKD004
89.61
89.61
89.61
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.73 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299956663 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalna temperatura (wierzch) | 75 °C |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Maksymalna temperatura (spód) | 35 °C |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba tac | 4 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 8 |
| Moc | 250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 255mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem.
• Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed czyszczeniem.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci