-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ESPERANZA UCHWYT DO MONITORA HORKOS ERW017
Symbol:
ERW017
51.40
51.40
51.40
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.365 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299960509 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Biurko |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja nachylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 89 - 89° |
| Kąt obrotu w poziomie | -90 - 90° |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 10,2 cm (4") |
| Szerokość | 435mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 150mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci