-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
EVERACTIVE ŁADOWARKA SIECIOWA 1 X USB QUICK CHARGE 3.0 ORAZ 1 X USB-C PD PPS 25W BIAŁA SC-370Q
Symbol:
SC-370Q
27.43
27.43
27.43
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.054 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903205772961 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Głębokość produktu | 43,5 mm |
| Waga produktu | 62 g |
| Szerokość produktu | 25,9 mm |
| Wysokość produktu | 85,9 mm |
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Huawei FCP/SCP |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4+ |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 194mm |
| Wysokość | 28mm |
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci