-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Easy Camp 240209 śpiwór Dorosły Mikrofibra, Oxford, Poliester Czarny
Symbol:
44647003
299.81
299.81
299.81
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.72 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5709388147059 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zakapturzony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Przeznaczone do sezonów | 2-3 sezony |
| Wypełnianie materiału | Poliester |
| Gęstość izolacji | 200 g/m² |
| Materiały | Poliester |
| Materiały | Mikrofibra |
| Materiały | Oxford |
| Liczba warstw izolacji | 1 |
| Kieszeń | Tak |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Długość produktu | 2200 mm |
| Głębokość produktu | 1500 mm |
| Waga produktu | 2,61 kg |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Długość | 26 cm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci