-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ekspres DeLonghi EN510.W Lattissima One Evo
Symbol:
EN510.W
993.23
993.23
993.23
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 5.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8004399020405 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Moc | 1400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Pojemność zbiornika na mleko | 0,125 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 9 szt. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 390mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia.
• Ryzyko porażenia prądem.
• Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci