-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ekspres kapsułkowy DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B (1260W; kolor czarny)
Symbol:
EN80.B
367.46
367.46
367.46
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8004399327924 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 1260 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na strączki |
| Pojemność w filiżankach | 10 filiżanek |
| Funkcja standby | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 200mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Ryzyko porażenia prądem.
• Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia.
• Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci