-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ekspres kawowy Wacaco Nanopresso w kolorze szarym
Symbol:
1070
294.52
294.52
294.52
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.526 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4897066230122 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 336 g |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,08 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 1 kub. |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 8 g |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | Nanopresso, built-in espresso cup, filter basket, scoop, brush, multi-languages instruction book, warranty card and two stickers. |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Filtr do kawy | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 187mm |
| Wysokość | 90mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci