-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ekspres na kapsułki TAS164E BOSCH czarny
249.01
249.01
249.01
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.95 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4242005449804 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Moc | 1400 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 366 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Samoczyszczący | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| System kapsułek/saszetek do kawy | T DISC |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość opakowania | 194 mm |
| Wysokość opakowania | 298 mm |
| Regulowana wysokość kubka | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 198mm |
| Wysokość | 302mm |
Dane producenta
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-echterdingen
Germany
+49 (0) 711 400 40990
kontakt@bosch.de
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci