-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Elektryczna ostrzalka ADLER AD 4508
126.09
126.09
126.09
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.26 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905575902368 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Etapy ostrzenia | Ostrzenie |
| Etapy ostrzenia | Polerowanie |
| Ilość etapów ostrzenia | 2 |
| Przeznaczenie | Noże |
| Wbudowany magnez | Tak |
| Model | Ostrzałka do noży i narzędzi |
| Zasilanie | Sieć elektryczna |
| Moc | 60 W |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 130mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zachować ostrożność podczas wymiany lub używania ostrzy, aby uniknąć skaleczeń.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć obrażeń.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci