-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Elektryczna pompa zanurzeniowa do wody PF0300 Makita
319.89
319.89
319.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 4.55 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002829874042 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Drenaż |
| Prąd | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 300 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 4,23 kg |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Wysokość pompowania | 7 m |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2
3070 Kortenberg
Belgium
+48 33 48 40 230
www.makita.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci