-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Elektryczne młynki do kawy Baratza Virtuoso+
Symbol:
520-230V
1048.54
1048.54
1048.54
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 4.16 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0838823005878 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Szybkość obrotowa | 550 RPM |
| Typ produktu | Młynek |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 40 |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 230 g |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Prąd | 0,8 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 70 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-120 V |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci