-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Emerio MS-125000 krajalnica Prąd elektryczny 100 W Biały
Symbol:
MS-125000
277.55
277.55
277.55
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7333282003425 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Rodzaj krajalnicy | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc | 100 W |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 308mm |
| Długość | 398mm |
| Wysokość | 306mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci