-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Endgame Gear EGG-XM1RGB-DF myszka Gaming Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 16000 DPI
Symbol:
GAMO-943
280.99
280.99
280.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.18 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4251442504120 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Liczba przycisków | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość | 126mm |
| Długość | 182mm |
| Wysokość | 50mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci