-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Epson SJMB7500: Maintenance Box for ColorWorks C7500, C7500G
Symbol:
3809152
187.33
187.33
187.33
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.735 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8715946544441 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Kompatybilność | ColorWorks C7500, C7500G |
| Waga wraz z opakowaniem | 320 g |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci