-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 119266 kabel DisplayPort 10 m Czarny
Symbol:
440790
195.63
195.63
195.63
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867233849 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Długość kabla | 10 m |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Szerokość pasma | 32400 MB/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Transport wielostrumieniowy (MST) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| HDCP | Tak |
| Kompresja strumienia wyświetlania (DSC) | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 520 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8544421900 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci