-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 326626 panel krosowniczy 1U
Symbol:
471816
627.93
627.93
627.93
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.855 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867237588 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ montażu | Montaż półkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiały | Metal |
| Głębokość produktu | 44,5 mm |
| Wysokość produktu | 110,5 mm |
| Waga produktu | 1,73 kg |
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 48 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10GBase-T |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 350mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci