-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 351010 szuflada na gotówkę Ręczna szuflada na gotówkę
Symbol:
436951
334.59
334.59
334.59
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.611 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867229101 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Liczba przegródek na monety | 8 |
| Wyjmowana tacka na monety | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kaseta na pieniądze w zestawie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ produktu | Ręczna szuflada na gotówkę |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gniazdo multimedialne | Tak |
| Liczba przegródek na banknoty | 4 |
| Liczba gniazd multimedialnych | 2 |
| Zamek | Tak |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Szerokość opakowania | 470 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 450 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 146 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,5 kg |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 490mm |
| Wysokość | 420mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci