-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 404521 kabel sieciowy Szary 100 m Cat6 U/UTP (UTP)
Symbol:
404521
236.90
236.90
236.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.474 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867202067 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złączka 1 | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Długość kabla | 100 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Wysokość produktu | 6,4 mm |
| Waga produktu | 2,67 kg |
| Głębokość produktu | 100000 mm |
| Szerokość produktu | 6,4 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,68 kg |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 320mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci