-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650120 uchwyt / stojak do monitorów 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Symbol:
650120
223.66
223.66
223.66
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867224366 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 1,97 kg |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 90° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Obracanie | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Wbudowana sprężyna gazowa | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Ramię przedłużające (max) | 45 cm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ montażu | Zacisk |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 8,5 cm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci