-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650183 uchwyt / stojak do monitorów 88,9 cm (35") Biurko Biały
Symbol:
457337
916.77
916.77
916.77
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867236086 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Waga produktu | 6,42 kg |
| Głębokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 1033 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,4 kg |
| Szerokość opakowania | 418 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 50° |
| Obracanie | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 181 - 450 mm |
| Obracany | -90 - 90° |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8529909090 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 435 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 320 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,9 kg |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 20 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 88,9 cm (35") |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci