-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650321 uchwyt do tablic informacyjnych 177,8 cm (70") Czarny
Symbol:
650321
573.18
573.18
573.18
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867204979 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 265 x 642 x 77 mm |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 5,06 kg |
| Wysokość produktu | 1792 mm |
| Głębokość opakowania | 642 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,58 kg |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Dystans do ściany (min.) | 70,7 cm |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 25° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 157,7 cm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,2 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 660 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 500mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci