-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650343 uchwyt do telewizorów 3,05 m (120") Czarny
Symbol:
446106
1408.95
1408.95
1408.95
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867235096 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wysokość produktu | 630 mm |
| Waga produktu | 16,1 kg |
| Szerokość produktu | 1010 mm |
| Głębokość (max.) | 70,3 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17 kg |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 1037 mm |
| Głębokość opakowania | 337 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 5° |
| Obracany | -60 - 60° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 70,3 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 7,5 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8529908100 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 1055 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,8 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 95 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 152,4 cm (60") |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci