-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650601 uchwyt do telewizorów 139,7 cm (55") Czarny
Symbol:
650106
343.94
343.94
343.94
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867197028 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE |
| Waga produktu | 7,27 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 740 mm |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,28 kg |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 535 - 715 mm |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci