-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip 650892 uchwyt do komputera Uchwyt procesora pod biurkiem Czarny
Symbol:
650892
260.30
260.30
260.30
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867222188 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 518 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Materiały | Stal |
| Model | Uchwyt procesora pod biurkiem |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zalecany typ obudowy | Desktop |
| Kąt obrotu | 180° |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość produktu | 485 mm |
| Waga produktu | 4,17 kg |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,81 kg |
| Zakres regulacji wysokości | 365 - 596 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 420mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci