-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Equip EZR-60-80 części do stojaków Szyna do stojaka
Symbol:
36
225.61
225.61
225.61
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.855 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867233412 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 0,4532 |
| Koła transportowe | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Model | Szyna do stojaka |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Zestaw do montażu | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Nie |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 130 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 540 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 853710980019 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 350mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci