-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Esschert Design FF215 kampingowy przybór kuchenny Zestaw Czarny
Symbol:
411467
183.30
183.30
183.30
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.561 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8714982103292 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor uchwytu | Metaliczny |
| Tworzywo wieka | Stal |
| Model | Zestaw |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ilość sztuk | 5 |
| Liczba kubeczków | 2 |
| Patelnia (Patelnie) | Tak |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 175mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci