-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eta ETA144290000 odkurzacz przenośny Niebieski, Biały Bez worka
Symbol:
ETA144290000
185.13
185.13
185.13
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590393303472 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,5 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Pojemność dla brudu wilgotnego | 0,12 l |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas pracy | 15 min |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Szczelinówka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Diody LED | Ładowanie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 130mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci