-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eta Sorento 3151 90010 toster 900 W Czarny, Stal nierdzewna
Symbol:
ETA315190010
260.54
260.54
260.54
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.004 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590393257645 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Grillowanie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Robienie gofrów | Nie |
| Ilość kanapek | 4 |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Moc | 900 W |
| Wysokość produktu | 254 mm |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wysokość opakowania | 158 mm |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 317 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Płyta do grillowania w zestawie | Tak |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 360mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci