-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etui do tabletów Ulefone Book Cover Tab A11 Series Black
Symbol:
UF-AM3_NC
250.95
250.95
250.95
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6975326662895 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 27,9 cm (11") |
| Typ obudowy | Etui z klapką |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb stojący | Tak |
| Kompatybilność | A11 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 195mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci