-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etui magnetyczne Onyx Boox Note Air 5C/4C Brown
Symbol:
6949710311256
236.25
236.25
236.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6949710311256 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ obudowy | Etui z klapką |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Materiały | Skóra syntetyczna |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Zapięcie | Zamknięcie magnetyczne |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Kompatybilność | Onyx Boox Note Air 5 C; Note Air 4 C |
| Szerokość produktu | 227 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Grubość | 13 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 230mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci